To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.

Instalacja, konfiguracja - Brak historii sprzedaży w Części Towarowej RW

vancrash - 2019-02-27, 13:40
Temat postu: Brak historii sprzedaży w Części Towarowej RW
Dzień dobry,

po aktualizacji Small Business do najnowszej wersji, mam niedostępną opcję Historii Sprzedaży w Części Towarowej Rozchodów Wewnętrznych. Ta opcja jest zaznaczona na czerwono na zdjęciu poniżej. Od wielu lat korzystamy z tego do zwrotu prasy, która się nie sprzedała (salon prasowy).

Bardzo bym prosił o pomoc w ponownym włączeniu tej opcji, gdyż bez niej tracimy dużo czasu codziennie na sprawdzanie danej prasy (gdy przyjdzie kilka numerów jednej gazety, to jest duży problem).



Pozdrawiam

piotrek - 2019-03-04, 08:40
Temat postu: Re: Brak historii sprzedaży w Części Towarowej RW
vancrash napisał/a:
Dzień dobry,

po aktualizacji Small Business do najnowszej wersji, mam niedostępną opcję Historii Sprzedaży w Części Towarowej Rozchodów Wewnętrznych. Ta opcja jest zaznaczona na czerwono na zdjęciu poniżej. Od wielu lat korzystamy z tego do zwrotu prasy, która się nie sprzedała (salon prasowy).

Bardzo bym prosił o pomoc w ponownym włączeniu tej opcji, gdyż bez niej tracimy dużo czasu codziennie na sprawdzanie danej prasy (gdy przyjdzie kilka numerów jednej gazety, to jest duży problem).

Obrazek

Pozdrawiam

Proszę przejrzeć swoje uprawnienia w tabeli haseł i użytkowników. Najprawdopodobniej ma Pan włączone w uprawnieniach zakaz dostępu do tej opcji.

vancrash - 2019-03-04, 15:20


to nie to. Mam uprawnienia praktycznie na wszystko nadane i żadnych zakazów.

piotrek - 2019-03-18, 15:10

Ta opcja była dostępna tylko w fakturach, a nie w RW, ale kolega właśnie dorobił. Jak Pan zaktualizuje program, to opcja będzie dostępna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group