To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.

Instalacja, konfiguracja - Zdalny dostęp do Smalla z każdego miejsca

pitos - 2019-12-18, 14:40
Temat postu: Zdalny dostęp do Smalla z każdego miejsca
Witam,

Chciałbym mieć dostęp do Smalla z każdego miejsca na świecie, a nawet więcej, chciałbym żeby kilka osób jednocześnie mogło korzystać z programu z tej samej bazy z każdego miejsca. Czy sprawdzi się tutaj standardowe rozwiązanie, czyli serwer z Windowsem Serverem i dostęp przez pulpit zdalny? Ktoś może wdrożył takie rozwiązanie? A może ktoś ma jakiś inny pomysł?

Izelito - 2019-12-18, 18:13

Ja będąc w Hiszpanii łączyłem się przez terminal i działało OK.

http://symplex.pl/?q=node/158

pitos - 2019-12-19, 20:36

Zapomniałem dodać że chciałbym mięć dostęp do zasobów lokalnego komputera. Czyli np. chciałbym wgrywać sobie zdjęcia do programu lub zapisywać dokumenty w pdf-ie na lokalny komputer, a przez terminal tego nie zrobię.
Izelito - 2019-12-21, 09:08

pitos napisał/a:
Zapomniałem dodać że chciałbym mięć dostęp do zasobów lokalnego komputera. Czyli np. chciałbym wgrywać sobie zdjęcia do programu lub zapisywać dokumenty w pdf-ie na lokalny komputer, a przez terminal tego nie zrobię.


Dokumenty da rade zapisać na lokalnym komputerze ale zdjęcia to już niestety zdalny pulpit ewentualnie programy typu TeamViewer.

ted - 2020-01-13, 21:02

Zainteresuj się programem winflector. Umożliwia zdalny dostęp do zasobów komputera i uruchamianiu na nim programów w tle
Pawilon Handlowy - 2020-01-14, 14:50

Teraz to już nawet nie można pdf-a zapisać na komputerze z którego się łączysz.
Wersja 11054



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group