To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.

Kontrahenci - Widok telefonu kontrahenta

rysiekxx - 2020-02-25, 15:00
Temat postu: Widok telefonu kontrahenta
Czy jest możliwe aby podczas wypisywania faktur na samej górze po napisie faktura krajowa...była reszta danych z faktury...oraz numer telefonu do klienta?
Po co to? otóz prowadzimy sprzedaż internetowa i czasami adres wysyłki jest inny niż na fakturze a nie raz odwrotnie, zmiana ułatwiała by unikniecie pomyłem w adresach faktur.
Telefon jest tez ważna informacja która jest ukryta nie wiem dlaczego..
Rysiek

Piekary - 2020-02-25, 15:12

Wzór wydruku możesz edytować dowolnie, musisz się z tym zapoznać i poznać funkcje.
rysiekxx - 2020-02-26, 13:44

Piekary napisał/a:
Wzór wydruku możesz edytować dowolnie, musisz się z tym zapoznać i poznać funkcje.



Nie chodzi o wzór wydruku....
Chodzi o to aby podczas wypisywania faktury mieć możliwość zadzwonić do klienta bez wychodzenia z faktury.
Aby tel do klienta był widoczny w pasku na górze gdzie znajduje się numer faktury.

Zapoznałem się z tym...nigdzie nie znajdziesz numeru tel nie opuszczając dokumentu....
Tylko proszę Cie nie pisz ze zawsze mogę otworzyć drugie okno programu...

Piekary - 2020-02-27, 07:39

Sorry, nie zrozumiałem.
To co mi przychodzi do głowy to spisać nr tel. z pierwszego okna kontrahenta lub wyjść z już otwartej faktury i na liście faktur na danej fakturze Ctrl+F8.

Jeśli Cię to nie ratuje to podejrzewam, że jedynie płatna wtyczka od 500zł wzwyż :)

dantex - 2020-02-27, 12:10

Jeśli bez wychodzenie z faktury, to wpisz w nazwie kontrahenta jego numer i będziesz miał go na tym pasku co numer.
Jedyne co będzie najszybciej, gorzej jak będzie długa nazwa...

Piekary - 2020-02-27, 12:49

dantex napisał/a:
Jeśli bez wychodzenie z faktury, to wpisz w nazwie kontrahenta jego numer i będziesz miał go na tym pasku co numer.
Jedyne co będzie najszybciej, gorzej jak będzie długa nazwa...


Tylko później numer będzie na fakturze, nie każdy może sobie tego życzyć, a kasowanie go przed wydrukiem mija się z celem

atmn - 2020-02-28, 09:22

Pod F4 w danych kontrahenta podczas tworzenie faktury te dane by się przydały.

Drugie miejsce gdzie mi brakuje telefonu to okienko "dane o kontrahencie" w tabeli kontrahentów (F4 lub F9) i ogólnie w tabeli kontrahentów (email jest, nie ma telefonu).

Piekary - 2020-02-28, 13:00

atmn napisał/a:
i ogólnie w tabeli kontrahentów (email jest, nie ma telefonu).


Telefon możesz dodać, to jest pole ukryte.
W tabeli kontrahentów F10 i 'Zmień nazwy rubryk uniwersalnych' i w pierwszym polu wpisz ' Tel. ' powinna pojawić się kolumna z numerami telefonów

atmn - 2020-02-29, 10:29

Działa i nawet reklamacje zaciągają numer. :) Bardzo pomogłeś. Dzięki.
Ania - 2020-07-03, 12:28
Temat postu: Re: Widok telefonu kontrahenta
rysiekxx napisał/a:
Czy jest możliwe aby podczas wypisywania faktur na samej górze po napisie faktura krajowa...była reszta danych z faktury...oraz numer telefonu do klienta?


Czy chodzi o to aby numer telefonu był w nagłówku tabeli faktury na ekranie monitora a nie na wydruku?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group