To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.

Inne - Czcionka po najnowszej aktualizacji.

eri - 2020-09-30, 11:13
Temat postu: Czcionka po najnowszej aktualizacji.
Witam, musiałem zrobić wczoraj aktualizacje systemu do nowych wytycznych na październik, po aktualizacji strasznie mała jest czcionka w magazynie,Wystawianiu FV itd. Dla mnie może to nie jest problem lecz korzysta też z tego programu mój tata a to już starszy człowiek. Czy da sie to przywrocić do poprzedniego wyglądu[/i]


KsięgowyMafii - 2020-10-01, 09:04

O ile dobrze pamiętam po naciśnięciu skrótu ALT + W powinno wyskoczyć okienko, w którym można dobrać schemat kolorów i wielkość czcionki.
eri - 2020-10-01, 10:37

No niby da sie zwiekszyć ta czcionke ale ikonki na pulpicie na siebie nachodza i koniec tabeli w FV jest całkowcie z boku
Wojtek - 2020-10-01, 12:39
Temat postu: Re: Czcionka po najnowszej aktualizacji.
Obecnie jest 9 wielkości czcionki, kiedyś były 3. Skala tych czcionek jest dopasowana do DPI w Windows 10. Dodam tylko, że skalować można kółkiem myszy przytrzymując klawisz Ctrl: Ctrl+kółko

Jeśli chodzi o ikonki, to proponuję na chwilę włączyć autorozmieszczanie i zaraz je wyłączyć, a następnie sobie te ikonki poustawiać.

eri - 2020-10-01, 13:29

Wojtek dziękuje twoje rady mi dużo pomogły leci + wszystko zadziałało tak jak napisałeś. Pozdrawiam.

Jeszcze jedno pytanie. Czy da sie pogrubić ta czcionkę w magazynie ?




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group