To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.

Magazynówka, dokumenty magazynowe - Automatyzacja dodawania zdjęć do produktów

bryk - 2021-03-05, 11:16
Temat postu: Automatyzacja dodawania zdjęć do produktów
Wiem, że są wtyczki pozwalające automatyzować ten proces, jednak mają dodatkowe funkcje dla mnie zbędne (cenniki, sklep internetowy, itp).

Interesuje mnie wyłącznie opcja automatycznego pobrania, w momencie sprzedaży, zdjęcia produktu - wyświetlacz reklamowy i widok paragonu.
Zdjęcia są w osobnym katalogu, nazwa pliku to ean produktu.

piotrek - 2021-03-11, 13:05

Skąd mają się pobrać te obrazki? Jest wtyczka, która na klawisz w opcji Wystaw i w magazynie potrafi wyświetlić obrazek, o ile jest na dysku i nazwa pliku to ean produktu.
W panelu dotykowym mogą się one wyświetlać na klawiszach, bez dodatkowej wtyczki.
Natomiast nie wiem, czy wyświetlacz reklamowy pokazuje obrazki. Jeżeli nie, to trzeba to zgłosić do p. Wojciecha Gracza.

bryk - 2021-03-11, 13:28

Mogą pokazywać się obrazki z katalogu ustawianego w Opcje -> Obrazy.


Wyświetlacz reklamowy pokazuje obrazki jak są przypisane do towaru przez F12 w magazynie (dodatkowe opcje) - należy włączyć opcję Zdjęcie (pole dodatkowe "foto) w konfiguracji ekranu reklamowego.

piotrek - 2021-03-22, 13:15

bryk napisał/a:
Mogą pokazywać się obrazki z katalogu ustawianego w Opcje -> Obrazy.


Wyświetlacz reklamowy pokazuje obrazki jak są przypisane do towaru przez F12 w magazynie (dodatkowe opcje) - należy włączyć opcję Zdjęcie (pole dodatkowe "foto) w konfiguracji ekranu reklamowego.


I teraz chodzi o to, żeby w wyświetlaczu pojawiały się obrazki z katalogu, jak w panelu?

bryk - 2021-03-22, 13:19

Tak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group