Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Programowa Sprawdzarka Cen i Karty Rabatowe
Autor Wiadomość
LoLu 

Posty: 13
Wysłany: 2011-03-21, 18:44   Programowa Sprawdzarka Cen i Karty Rabatowe

Jako że w branży spożywczej coraz gorzej i trudniej idzie, trzeba zacząć myśleć o klientach - no i o sobie przy okazji. Wprowadziłem wiec Karty Lojalnościowe. Program za zakupy nalicza punkty, za punkty są nagrody itd. W sklepie mam 3X Elzab delta lux, niestety w nich nie ma możliwości sprawdzenia punktów, dane o użyciu karty idą do bufora i dopiero po odczycie paragonów SB widzi to i nalicza punkty.
Mam też w sklepie programową sprawdzarkę cen waszej produkcji, działa niezawodnie. Miałbym drugi pomysł (pierwszym były kody wagowe których wcześniej nie obsługiwała) na jej ulepszenie - Możliwość sprawdzania na niej ilości punków na karcie lojalnościowej. Klient skanuje kartę i widzi jaki jest jego stan punktowy. Karty chwyciły u mnie, tylko klient musi widzieć że coś się na tej karcie dzieje, że dochodzą punkty. A tak to tylko komentarze - czy na pewno te punkty mi dodajecie i ile ja ich właściwie mam... A sprawdzanie w komputerze jest co tu dużo mówić uciążliwe, szczególnie gdy kolejka na 5-6 osób i trzeba ją zostawić i zasuwać do komputera żeby powiedzieć klientowi jak wygląda stan punktowy. Do sprawdzarki i tak idą dane o towarach co 10 min, to może by do tej transmisji karty wcisnąć ? Pamiętajmy o tym że najlepszy klient - to zadowolony klient - bo do nas wróci!
 
 
 
kasiarz 

Pomógł: 7 razy
Posty: 104
Wysłany: 2011-03-23, 12:25   

Przecież karty rabatowe działają na sprawdzarkach!
Można sprawdzić ilość punktów!
 
 
LoLu 

Posty: 13
Wysłany: 2011-03-23, 18:29   

Nie Działają !
Chodzi mi o Program PRICEWIN.EXE i jego modyfikację. Jest jakaś szansa, może ktoś z Symplexu udzielić jakiejś odpowiedzi bo cisza na forum, a nie wierzę że nikt z programistów tego nie czytał
 
 
 
grzesiek 


Pomógł: 21 razy
Posty: 396
Wysłany: 2011-04-13, 09:04   

Przesłałem wiadomość o tym poście do Pana Krzysztofa. Ewentualnie można się z nim kontaktować telefonicznie.
 
 
onejl 

Posty: 57
Wysłany: 2022-04-25, 22:07   

Czy programowa sprawdzarka cen będzie w przyszłości dostępna na system Android? Ciekawie mogłoby to działać na tabletach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group