Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Export towarów do sklepu internetowego
Autor Wiadomość
nurek 
nurek

Pomógł: 1 raz
Posty: 39
Wysłany: 2012-05-14, 18:58   Export towarów do sklepu internetowego

Witam. Po ustawieniu parametrów (miesiące>export do sklepu> itd) wszystko ładnie śmiga. Tworzy się plik na dysku i jest przesłany przez FTP na serwer. Zadana strona też się otwiera. Próba zautomatyzowania procesu przez harmonogram zadań niestety kończy się niepowodzeniem. Owszem plik jest tworzony na dysku ale nie jest przesyłany na serwer czyli wykonywana jest połowa zadania. W logu widać informację:
2012.05.14 18:18:00 [xxxx] -- Start zadania 'Eksp. do sklepu internetowego' (id=1450167229) s=1
2012.05.14 18:18:01 [xxxx] --------------
====Uwaga====
Ilość wyeksportowanych towarów:3576
Ilość przesłanych plików na FTP:0
Ilość przesłanych obrazków na FTP:0

Ilość nieprzesłanych plików:0
>>>Przycisk "OK"<<<
2012.05.14 18:18:01 [xxxx] -- Koniec zadania 'Eksp. do sklepu internetowego' (id=1450167229).

Czy coś pominąłem w konfiguracji? A może jakiś inny pomysł na cykliczną wysyłkę danych na serwer.
Z góry dzięki za wszystkie sugestie.
PS.
Wersja Smalla-z kwietnia 2012
_________________
Kto pyta nie błądzi!
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1893
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-15, 08:52   

Co do alternatywnego sposobu wysyłania danych do sklepu internetowego, może Pan przeczytać tutaj:
http://symplex.com.pl/forum/viewtopic.php?t=773
w tej opcji, z której Pan korzysta, wysyłanie FTP w harmonogramie też powinno działać. Czy harmonogram jest uruchomiony na tym samym stanowisku, na którym wprowadza Pan konfigurację FTP?
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
nurek 
nurek

Pomógł: 1 raz
Posty: 39
Wysłany: 2012-05-15, 10:58   

Już sama informacja, że powinno działać pomogła w rozwiązaniu problemu. Nie wypełniałem pola Dodat. opcji zadania (pomroczność jasna?) i program wybierał jakąś inną konfigurację eksportu.
Na razie sklep jest w fazie projektu. Nie wiadomo czy w ogóle pomysł wypali więc zakup programu do integracji wolałbym odłożyć na później. Chcę trochę poeksperymentować na bazie może niewygodnych ale jednak darmowych rozwiązań. W zasadzie brakuje mi jeszcze tylko skryptu php uruchamianego z Crona i wczytującego plik do Presty by zrealizować to minimum potrzebnej konfiguracji. Dzięki za pomoc i liczę na dalszą :)
_________________
Kto pyta nie błądzi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group