Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na...
Autor Wiadomość
onejl 

Posty: 57
  Wysłany: 2010-09-18, 08:19   Pomysł na...

Mam pomysł, aby wprowadzić małe udogodnienie na przyszłość. Otóż chodzi mi o sytuację, w której każdego dnia robię wypłatę utargu w filii do kasy centralnej, natomiast w siedzibie firmy (centrala) muszę każdorazowo robić wpłatę na tę samą kwotę do kasy centralnej. W przypadku większej liczny filii może się to okazać dość czasochłonne. Nie można by zrobić czegoś takiego, że w filii wybieram podczas wypłaty z kasy określony rodzaj zapisu (opcja F7), który centrala po pobraniu danych z FTP automatycznie przeksięgowywałaby jako wpłatę do kasy centralnej? Chyba, że istnieje w tej chwili taka możliwość, a ja o tym nie wiem to proszę o pomoc jak to zrobić :->
 
 
andrzejb 

Posty: 69
Wysłany: 2015-05-01, 16:23   kasa z filii

czy opisywana w poprzednim poście funkcjonalność z kasą jest już w SB4 ?
 
 
grzesiek 


Pomógł: 21 razy
Posty: 396
Wysłany: 2015-05-04, 11:56   

Nie jest to takie proste. Program nie może "zamienić" takiego wpisu, ponieważ wypłata musi być aby kasa filii się zgadzała. Program musiałby przejrzeć zaimportowane zapisy i ewentualnie na tej podstawie "dodać" zapis w kasie centrali. Problemem jest również pytanie, która kasa to kasa centrali (nie jest powiedziane, że to kasa 0 i musiałaby być jakaś konfiguracja). Dodałem to zadanie do listy zadań dla programistów, zobaczymy co na to kierownik projektu.

[ Dodano: 2015-05-04, 13:12 ]
Zadanie dodane na listę pod nr 0000890
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group