Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
DRUKOWANIE FAKTUR NA DRUKARCE TERMICZNEJ
Autor Wiadomość
legross 

Posty: 2
Wysłany: 2018-06-30, 09:45   DRUKOWANIE FAKTUR NA DRUKARCE TERMICZNEJ

WITAM, CZY MA KTOŚ MOŻE GOTOWY WZÓR FAKTURY DO WYDRUKU NA DRUKARCE TERMICZNEJ NA ROLKI 57MM (40 ZNAKÓW W LINII). PRÓBUJĘ SAM ZE WZORAMI WYDRUKU I NIESTETY BEZ REZULTATU. CZY TO W OGÓLE JEST MOŻLIWE? MAM TAKĄ MOBILNĄ DRUKARKĘ I CHCIAŁBYM JĄ WYKORZYSTAĆ DO DRUKOWANIA FAKTUR W TERENIE.
 
 
ted 

Pomógł: 24 razy
Posty: 568
Wysłany: 2018-06-30, 10:52   

Ja radziłbym ci dać sobie spokój z takimi fakturami.
Na pewno nie chciałbym takiej dostać. Same kłopoty z nią. Szybko może wyblaknąć, jest mała i mało czytelna.
Ale jak chcesz uszczęśliwiać odbiorców takimi fakturami to zobacz jak wygląda wydrukowana na drukarce fiskalnej, bo drukarki drukują też faktury. Możesz też użyć sterowników graficznych spd windowsa do takiej drukarki .
Jednak odradzam wystawiania tak małych faktur
 
 
bgronski 

Pomógł: 6 razy
Posty: 139
Wysłany: 2018-07-03, 08:29   

zacznijmy od początku jaka to drukarka termiczna którą dysponujesz?
_________________
całe życie z wariatami
 
 
legross 

Posty: 2
Wysłany: 2018-07-04, 11:59   

Jest to drukarka Rongta RPP02N (chińczyk), działa po bluetoth i usb, niestety nie ma sterowników pod win działa jako drukarka tekstowa, Pomęczyłem się by cdefiniować nagłówek tekiej faktury i jest OK, ale nie mogę ustawić odpowiedniej tabelki z towarami by zmieścić to na 56 mm (38 znaków w linii) Jeśli można drukować Faktury na drukarce fiskalnej to może da się i na takim wynalazku. Drukarka jest mała i z akumulatorem.
 
 
Argyle 

Posty: 2
Wysłany: 2018-07-10, 18:47   

Hej!
Sterowniki są do pobrania na stronie producenta - LINK
Ja wykorzystywałem moduł BISTRO, gdzie podczas wydruku faktury fiskalnej można ustawić papier 57mm, np. drukarka Incotex 58mm lub Datecs EP-50, ELZAB Talos
 
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 76 razy
Posty: 1882
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-07-11, 09:02   

Jeśli te drukarki są w ofercie na naszym rynku, to może warto podesłać jedną do nas, żebyśmy dorobili w programie sterownik i odpowiednie formatki wydruku właśnie pod nią?
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group