Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Drukarka etykiet honeywell pc24t
Autor Wiadomość
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2019-02-27, 14:50   Drukarka etykiet honeywell pc24t

Mam dziwny problem z wydrukiem etykiet na w/w drukarce. Objawia się on przesunięciem w środku linii tekstu ( na zdjęciu ), przesunięcie to występuje losowo, bez jakiegoś schematu czy przyczyny, może wystąpić we wszystkich etykietach danego asortymentu (nieraz wystarczy dodać kilka kropek do nazwy) a niejednokrotnie występuje losowo podczas drukowania np 20 etykiet tego samego towaru (na zdjęciu 2 etykiety drukowane jednym ciągiem) i kilka etykiet rozjechanych.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc


 
 
Wojtek 

Pomógł: 7 razy
Posty: 90
Wysłany: 2019-03-05, 10:16   Re: Drukarka etykiet honeywell pc24t

To wygląda tak, jakby drukarka zgubiła dane lub na zacięcie papieru. Jak drukark jest podłączona (USB/COM)? Jak ta drukarka jest ustawiona w Smallu? Tam jest wiele możliwości. Akurat program obsługuje 2 języki tej drukarki EPL i ZPLII. Najlepszy będzie kontakt telefoniczny ze mną w celu ustawienia programu.
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2019-03-11, 10:59   

Przepraszam za poślizg ale byłem tydzień na urlopie.

Drukarka podłączona przez port USB, zacięcie papieru to raczej nie jest bo przesunięcie jest w poziomie a nie w pionie. Nie do końca wiem o jakie ustawienia chodzi.

Jedyne ustawienia jakie znalazłem:



 
 
ted 

Pomógł: 24 razy
Posty: 568
Wysłany: 2019-03-12, 20:28   

Sprawdź ustawienia drukarki w windowsie. Jaki masz ustawiony rozmiar etykiety oraz przejrzyj inne ustawienia jak marginesy, poziom czerni wysuw papieru itp. Może być niedopasowanie ustawień. A tak na moje "oko" to drukarka uszkodzona
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2019-09-16, 14:39   

Problem rozwiązany. Błąd powodowała czcionka (domyślna w small), prawdopodobnie niezbyt lubiana przez drukarkę.
Zmiana czcionki pomogła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group