Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
MPH Mini - nie działa na android 10.
Autor Wiadomość
redbek 

Posty: 109
  Wysłany: 2019-12-15, 00:18   MPH Mini - nie działa na android 10.

Witam,

Prosiłbym o rozwiązanie tego problemu ponieważ, aplikacja (http://symplex.eu/?q=node/353) nie działa na android 10. A po 31 stycznia 2020r. prawdopodobnie każdy nowy telefon będzie posiadał ten system.


Dodatkowo jeżeli można prosiłbym poprawić jedną rzecz, a mianowicie program można kupić na 5 urządzeń lub więcej w zależności od licencji.
A program SB4 ma miejsce na jednym komputerze na dodanie maksymalnie 4 inwentaryzatorów (Inne urządzenia -> Inwentaryzatory), rozumiem jeżeli ktoś ma wersję sieciową i kilka stanowisk to może sobie dodać na każdym stanowisku nowy inwentaryzator. Ale jeżeli ktoś nie ma to należy po wgraniu Inwentaryzacji z 4 urządzeń jedno skasować i dodać Inwentaryzator numer 5 w miejsce 4 co jest niewygodne.

Dobrze też aby można było zmienić nazwy Inwentaryzator 1..4 na własne, a także dodać liczbę Inwentaryzatorów wedle potrzeb.

Jeszcze jedna sugestia moim zdaniem w momencie dodania Inwentaryzatorów w wtyczce MPH mini powinny one być automatycznie dodane do opcji (Inne urządzenia -> Inwentaryzatory) ponieważ, obecnie należy w dwóch miejscach czyli MPH mini wprowadzić dane Inwentaryzatorów jak i w opcji Inne urządzenia -> Inwentaryzatory co jest dla mnie nie logiczne wprowadzać te same dane w dwóch miejscach.

Pozdrawiam.
 
 
slawek 

Pomógł: 14 razy
Posty: 275
Wysłany: 2019-12-19, 09:27   

Proszę spróbować w zezwoleniach aplikacji wszystko włączyć na tak. (Konfiguracja->Aplikacje).
Powinno pomóc. A ja już pracuje nad poprawką.
 
 
redbek 

Posty: 109
Wysłany: 2019-12-19, 12:02   

Witam, sprawa była dość pilna więc na czas inwentaryzacji zrobiłem downgrade android do wersji 8. Może, jeszcze będzie Pan mógł poprawić tą funkcjonalność o której wcześniej wspomniałem na forum: http://symplex.com.pl/for...ighlight=#8349, a mianowicie sytuacje z barkodami.
Pozdrawiam.
 
 
slawek 

Pomógł: 14 razy
Posty: 275
Wysłany: 2020-01-17, 13:42   

Dzień Dobry,
jest dostępna wersja MPHMini pod Android 10.
www.symplex.eu/download/mini_ins.apk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group