Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Raporty okresowe DF z poziomu programu
Autor Wiadomość
Elielle 

Posty: 1
Wysłany: 2020-02-03, 15:41   Raporty okresowe DF z poziomu programu

Klienci zgłaszają problem z wydrukiem raportów korzystając z opcji DF w programie. U większości (Elzab Zeta, Innova Profit, Thermal i inne Posnetu po prot. posnet)po zatwierdzeniu zakresu dat w programie nie dzieje się nic, na niektórych np. Posnet Thermal FV EJ na protokole Thermal wyskakuje błąd rozkazu "??". Programy w wersjach od 3 stycznia w górę 2020 roku.
 
 
kasiarz 

Pomógł: 7 razy
Posty: 104
Wysłany: 2020-02-06, 16:00   

W najnowszej wersji z lutego wszystkie raporty już chodzą.
 
 
atletic 

Posty: 3
Wysłany: 2020-02-18, 10:05   

Pozwolę się przyłączyć, bo właśnie od mniej więcej pierwszego tygodnia stycznia mam problem z drukowaniem raportów dobowych z poziomu programu z opcji dostępnych w menu "Wystaw". Przy próbie wydruku RD pojawia się błąd i drukarka nie drukuje. Mam drukarki Elzab Zeta, Elzab D10 i Innova Profit EJ i problem z drukowaniem RD występuje tylko na Innovie. W instrukcji Innovy kod błędu 07 to błąd daty. Wersja mojego programu to 5.19.0527.10379 z 27.05.2019 r. Daty i godziny w komputerze, Smallu i drukarce są takie same. Zmiana typu sterownika też nic nie pomaga.




 
 
bastizg 

Pomógł: 31 razy
Posty: 225
Wysłany: 2020-02-18, 10:46   

[quote="atletic"]Pozwolę się przyłączyć, bo właśnie od mniej więcej pierwszego tygodnia stycznia mam problem z drukowaniem raportów dobowych z poziomu programu z opcji dostępnych w menu "Wystaw". Przy próbie wydruku RD pojawia się błąd i drukarka nie drukuje. Mam drukarki Elzab Zeta, Elzab D10 i Innova Profit EJ i problem z drukowaniem RD występuje tylko na Innovie. W instrukcji Innovy kod błędu 07 to błąd daty. Wersja mojego programu to 5.19.0527.10379 z 27.05.2019 r. Daty i godziny w komputerze, Smallu i drukarce są takie same. Zmiana typu sterownika też nic nie pomaga.

ten błąd to dokładnie :Data wcześniejsza od daty ostatniego zapisu w pamięci fiskalnej (wykonanie raportu dobowego lub programowania stawek PTU niemożliwe !).
Program wysyła przy protokole POSNET datę z rokiem 1920 ( chyba ) do drukarki, dlatego ten błąd , efekt błędu "milenijnego" w SB. Aktualizacja rozwiązuje ten problem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group