Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Wtyczka przecena vat
Autor Wiadomość
NWZS 

Posty: 14
Wysłany: 2020-06-19, 13:12   Wtyczka przecena vat

Witam,

Udostępnili państwo wtyczkę do automatycznego uzupełniania rubryki z nową stawką vat. Jak wywołać działanie tej wtyczki po zainstalowaniu. Czy plik z kodami i stawkami ma być w folderze "wtyczki", i pod jaką nazwą?
 
 
bastizg 

Pomógł: 31 razy
Posty: 225
Wysłany: 2020-06-19, 14:21   Re: Wtyczka przecena vat

NWZS napisał/a:
Witam,

Udostępnili państwo wtyczkę do automatycznego uzupełniania rubryki z nową stawką vat. Jak wywołać działanie tej wtyczki po zainstalowaniu. Czy plik z kodami i stawkami ma być w folderze "wtyczki", i pod jaką nazwą?


Po instalacji INNE -> Aktualizacja Vat z pliku tekstowego, z dalej za rączkę poprowadzi....
 
 
 
NWZS 

Posty: 14
Wysłany: 2020-06-19, 15:11   

1.0.0609.2913k to ostatnia wersja wtyczki? Nie zaczytuje żadnych towarów z plików symplex ani moich. Po wyświetleniu pustego "zmianyvat.txt" i wciśnięciu ok wysypuje program 5.20.0403.11288
 
 
bastizg 

Pomógł: 31 razy
Posty: 225
Wysłany: 2020-06-21, 10:36   

NWZS napisał/a:
1.0.0609.2913k to ostatnia wersja wtyczki? Nie zaczytuje żadnych towarów z plików symplex ani moich. Po wyświetleniu pustego "zmianyvat.txt" i wciśnięciu ok wysypuje program 5.20.0403.11288


Sprawdziłem u siebie [11454], wczytuje .
Natomiast wczytywane są, co oczywiste, tylko te kody które są zgodne z twoim magazynem. U mnie w sklepie spozywczym na bazę 30 tyś po wczytaniu pliku zawierającego 60 tyś miałem ca. 600 "trafień" z pozostałych plików zero trafień. Plik z 60 tyś ma "błędy" w zawartość , przy części towarów zamiast stawki VAT jest komunikat o błądzie z arkusza kalkulacyjnego "#ADR!".

https://ibb.co/BT69zZp
 
 
 
kicek 

Pomógł: 2 razy
Posty: 34
Wysłany: 2020-06-22, 10:20   

W jaki sposób mogę stworzyć taki plik, żeby go zaimportować w innym programie?
 
 
bartula 

Posty: 49
Wysłany: 2020-06-30, 18:36   

czy po zmianach stawek Vat w magazynach, trzeba usuwać wszystkie towary z kasy i programować od nowa, czy tylko wysłać do kasy jak np przy zmianie cen?
 
 
bastizg 

Pomógł: 31 razy
Posty: 225
Wysłany: 2020-06-30, 18:39   

bartula napisał/a:
czy po zmianach stawek Vat w magazynach, trzeba usuwać wszystkie towary z kasy i programować od nowa, czy tylko wysłać do kasy jak np przy zmianie cen?


Po raporcie dobowym powinny się przeprogramować / zaprogramować, chyba że przy okazji było coś grzebane w nazwach, wtedy nie pójdzie. Jednoczesna zmiana nawy i stawki VAT jest zabroniona.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group