Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Czcionka po najnowszej aktualizacji.
Autor Wiadomość
eri 

Posty: 7
Wysłany: 2020-09-30, 10:13   Czcionka po najnowszej aktualizacji.

Witam, musiałem zrobić wczoraj aktualizacje systemu do nowych wytycznych na październik, po aktualizacji strasznie mała jest czcionka w magazynie,Wystawianiu FV itd. Dla mnie może to nie jest problem lecz korzysta też z tego programu mój tata a to już starszy człowiek. Czy da sie to przywrocić do poprzedniego wyglądu[/i]

 
 
KsięgowyMafii 


Posty: 9
Wysłany: 2020-10-01, 08:04   

O ile dobrze pamiętam po naciśnięciu skrótu ALT + W powinno wyskoczyć okienko, w którym można dobrać schemat kolorów i wielkość czcionki.
 
 
eri 

Posty: 7
Wysłany: 2020-10-01, 09:37   

No niby da sie zwiekszyć ta czcionke ale ikonki na pulpicie na siebie nachodza i koniec tabeli w FV jest całkowcie z boku
 
 
Wojtek 

Pomógł: 7 razy
Posty: 90
Wysłany: 2020-10-01, 11:39   Re: Czcionka po najnowszej aktualizacji.

Obecnie jest 9 wielkości czcionki, kiedyś były 3. Skala tych czcionek jest dopasowana do DPI w Windows 10. Dodam tylko, że skalować można kółkiem myszy przytrzymując klawisz Ctrl: Ctrl+kółko

Jeśli chodzi o ikonki, to proponuję na chwilę włączyć autorozmieszczanie i zaraz je wyłączyć, a następnie sobie te ikonki poustawiać.
 
 
eri 

Posty: 7
Wysłany: 2020-10-01, 12:29   

Wojtek dziękuje twoje rady mi dużo pomogły leci + wszystko zadziałało tak jak napisałeś. Pozdrawiam.

Jeszcze jedno pytanie. Czy da sie pogrubić ta czcionkę w magazynie ?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group