Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
zapięta cena promocyjna bez promocji
Autor Wiadomość
gibcio 

Posty: 29
Wysłany: 2021-03-25, 21:23   zapięta cena promocyjna bez promocji

Witam
Mam taki problem, że po zakończeniu promocji ceny są dalej promocyjne i są zablokowane do zmiany ceny i nie ma ich w cenniku promocji.
Przykład:
Do wczoraj była promocja i od dzisiaj jest nowa, rano zaktualizowały się promocje w magazynie. Artykuły z promocji do wczoraj zniknęły z cennika promo, a nowa promocja uruchomiła się. Przypadkowo sprawdzając poziom marży natrafiłem na artykuły, które były w promocji do wczoraj, a mają dalej zapiętą cenę promo i jest na nich blokada zmiana ceny. Jedno co zauważyłem, to w ostatnim dniu promocji była wprowadzana elektroniczna faktura na te pozycje przez terminal zdalny.
 
 
grzesiek 


Pomógł: 21 razy
Posty: 396
Wysłany: 2021-04-20, 11:02   

Obawiam się, że wszedł Pan do jakiejś starej faktury zakupu (wprowadzonej w okresie obowiązywania promocji) i i zatwierdził Pan zmiany w magazynie. Towary pobrane na dokument zakupu miały promocyjne ceny sprzedaży oraz znaczniki z magazynu (np. A). W momencie gdy zatwierdzał Pan ten dokument ponownie program zapytał czy te zmiany wprowadzić do magazynu, a Pan to pytanie zaakceptował.

W tej chwili nie pozostaje Panu nic innego jak posiłkując się raportem historii zmiany cen sprzedaży (Raporty->Zysk i marża->Historia przecen towarów) przywrócić ceny na magazyn.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group