Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Zagubiony raport miesięczny, co zrobić?
Autor Wiadomość
Thefilozof32 

Posty: 127
Wysłany: 2021-07-07, 11:53   Zagubiony raport miesięczny, co zrobić?

jak powyżej
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2021-07-08, 07:01   

Zrobić okresowy niefiskalny i dołączyć notatkę o zgubieniu oryginału
 
 
bastizg 

Pomógł: 31 razy
Posty: 225
Wysłany: 2021-07-08, 17:42   Re: Zagubiony raport miesięczny, co zrobić?

Thefilozof32 napisał/a:
jak powyżej


Wudrukować jszcz raz, jak rzeba to jeszcze raz, i jeszcze raz....
Raoprt miesięczne /okresowe z urzędzeń fiskanych są raportami czytającymim odczytują tylko
to co jest zapisane w pamięci fiskalnej, moż to robić do utraty tchu lub zajechania mechanizum drukującego
 
 
 
Thefilozof32 

Posty: 127
Wysłany: 2021-07-09, 11:45   Re: Zagubiony raport miesięczny, co zrobić?

bastizg napisał/a:
Thefilozof32 napisał/a:
jak powyżej


Wudrukować jszcz raz, jak rzeba to jeszcze raz, i jeszcze raz....
Raoprt miesięczne /okresowe z urzędzeń fiskanych są raportami czytającymim odczytują tylko
to co jest zapisane w pamięci fiskalnej, moż to robić do utraty tchu lub zajechania mechanizum drukującego


W tym problem, ze zrobiłem raport miesięczny z kasy fiskalnej i wydrukowały się same zera [ i teraz nie wiem co zrobić.
 
 
bastizg 

Pomógł: 31 razy
Posty: 225
Wysłany: 2021-07-10, 13:15   Re: Zagubiony raport miesięczny, co zrobić?

Thefilozof32 napisał/a:
bastizg napisał/a:
Thefilozof32 napisał/a:
jak powyżej


Wudrukować jszcz raz, jak rzeba to jeszcze raz, i jeszcze raz....
Raoprt miesięczne /okresowe z urzędzeń fiskanych są raportami czytającymim odczytują tylko
to co jest zapisane w pamięci fiskalnej, moż to robić do utraty tchu lub zajechania mechanizum drukującego


W tym problem, ze zrobiłem raport miesięczny z kasy fiskalnej i wydrukowały się same zera [ i teraz nie wiem co zrobić.


Czy jeżeli raport okresowy za czerwiec zawiera same zera, to nie zapisały się dane w pamięci fiskalnej ( raport fiskalny zapisuje w pamięci fiskalnej wszytskie dane o sprzedaży od stataniego raoprtu ) , czyli nie były robione raporty dobowe :

§ 6. 1. Podatnicy, prowadząc ewidencję:

(…)

3) wystawiają raport fiskalny dobowy po zakończeniu sprzedaży za dany dzień, nie później niż przed dokonaniem pierwszej sprzedaży w dniu następnym;


WArto pamiętać, że raport zapisuje się z datą wykonania , tzn. jeżeli przez cały czerwiec nie były robione raporty dobowe, i zostal rrobiony 1 lipca, to w pamięci fiskalnej ( w raporcie miesięczny ) zapisze się pod "lipcem".

Druga opcja : kasa nie zafiskalizowana
Trzecia opcja : awaria kasy, ale to raczej bardzo,bardzo, bardzo mało prawdopodobne
 
 
 
Thefilozof32 

Posty: 127
Wysłany: 2021-07-12, 15:15   Re: Zagubiony raport miesięczny, co zrobić?

bastizg napisał/a:
Thefilozof32 napisał/a:
bastizg napisał/a:
Thefilozof32 napisał/a:
jak powyżej


Wudrukować jszcz raz, jak rzeba to jeszcze raz, i jeszcze raz....
Raoprt miesięczne /okresowe z urzędzeń fiskanych są raportami czytającymim odczytują tylko
to co jest zapisane w pamięci fiskalnej, moż to robić do utraty tchu lub zajechania mechanizum drukującego


W tym problem, ze zrobiłem raport miesięczny z kasy fiskalnej i wydrukowały się same zera [ i teraz nie wiem co zrobić.


Czy jeżeli raport okresowy za czerwiec zawiera same zera, to nie zapisały się dane w pamięci fiskalnej ( raport fiskalny zapisuje w pamięci fiskalnej wszytskie dane o sprzedaży od stataniego raoprtu ) , czyli nie były robione raporty dobowe :

§ 6. 1. Podatnicy, prowadząc ewidencję:

(…)

3) wystawiają raport fiskalny dobowy po zakończeniu sprzedaży za dany dzień, nie później niż przed dokonaniem pierwszej sprzedaży w dniu następnym;


WArto pamiętać, że raport zapisuje się z datą wykonania , tzn. jeżeli przez cały czerwiec nie były robione raporty dobowe, i zostal rrobiony 1 lipca, to w pamięci fiskalnej ( w raporcie miesięczny ) zapisze się pod "lipcem".

Druga opcja : kasa nie zafiskalizowana
Trzecia opcja : awaria kasy, ale to raczej bardzo,bardzo, bardzo mało prawdopodobne


Jak to teraz poprawnie udokumentować/rozliczyć się z urzędem? W programie SB wszystkie paragony są zapisane jak by co.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group