Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
wtyczka Nagłówki - zmiana nagłówków tabel
Autor Wiadomość
titamida 

Pomógł: 2 razy
Posty: 436
Wysłany: 2021-12-31, 19:28   wtyczka Nagłówki - zmiana nagłówków tabel

Witam. Potrzebuję pomocy ze zmianą szerokości kolumn w magazynie. Działało ale przestało. Wtyczka pobrana ponownie zainstalowana i nie działa a powinna:
Opis

Wtyczka pozwala użytkownikowi na zamianę oryginalnych nagłówków kolumn w dowolnej tabeli na własne, oraz umożliwia definiowanie szerokości kolumn. Np. w tabeli Kontrahenci -> Firmy: dostawcy/odbiorcy kolumnę Kontrahent można nazwać np. Odbiorcy i zmienić jej szerokość do 40 znaków. Dzięki wtyczce można dostosować wygląd tabel do własnych potrzeb lub przystosować program do pracy w innym języku.

Uwaga! Współpracuje z programem od wersji 4.7.1011 (październik 2004) wzwyż


Wersję mam jakoś ubiegłoroczną.
komunikat:
poważny błąd wtyczki
brak wpisu 30018
 
 
Pawilon Handlowy 


Pomógł: 9 razy
Posty: 380
Wysłany: 2022-01-01, 10:46   

Chyba zostaje Ci tylko aktualizacja programu.
 
 
titamida 

Pomógł: 2 razy
Posty: 436
Wysłany: 2022-01-01, 11:05   

Pawilon Handlowy napisał/a:
Chyba zostaje Ci tylko aktualizacja programu.

Przecież wersja programu jest dużo wyższa niz wymagana dla tej wtyczki. Problemy zaczeły się właśnie po niedawnych aktualizacjach (od 2020 jakoś)
 
 
Pawilon Handlowy 


Pomógł: 9 razy
Posty: 380
Wysłany: 2022-01-03, 06:24   

Lepiej będzie jak zadzwonisz do Symlexu.
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2022-01-03, 06:56   

Jeśli pobrałeś najnowszą wtyczkę a masz starszą wersję programu to nie będzie działało.
Do każdej wersji programu jest odpowiednia wtyczka, problem w tym, że symplex nie archiwizuje starych wtyczek i nie ma do nich dostępu. Niestety jest konieczna aktualizacja programu.
 
 
titamida 

Pomógł: 2 razy
Posty: 436
Wysłany: 2022-01-04, 11:18   

Piekary napisał/a:
Jeśli pobrałeś najnowszą wtyczkę a masz starszą wersję programu to nie będzie działało.
Do każdej wersji programu jest odpowiednia wtyczka, problem w tym, że symplex nie archiwizuje starych wtyczek i nie ma do nich dostępu. Niestety jest konieczna aktualizacja programu.


Dziękuję ale jesteś w błędzie. Część wtyczek padła po aktualizacji 2020. Ta akurat działała. Może inaczej. Może nie działała bo nie używałem. Tak jak dawno temu ustawiłem tabele tak miałem. Teraz chciałem coś poprawić ale wtyczka widniała jako wyłączona po włączeniu zaczęły się cyrki.
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2022-01-05, 07:00   

Jak miałeś poustawiane kolumny i nic nie zmieniałeś to wtyczka nie zgłaszała błędu. Miałem dokładnie to samo. Mam w wyciągach zapisany stary układ kolumn, w którym mam kolumnę bez nazwy, bo taką mogłem wówczas utworzyć, teraz przy próbie zmiany tej kolumny wywala błąd wtyczki :)
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1893
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2022-01-07, 15:09   

Wtyczka i program powinny być aktualizowane razem. Przy zamówieniu aktualizacji warto wspomnieć w mailu, jakie Państwo macie wtyczki, wtedy informatycy wrzucą nową wersję wtyczek na stronę. W przeciwnym wypadku albo ktoś już wcześniej zgłosił i na stronie będzie nowa wersja, albo będzie tam wisiał jakiś nieaktualny staroć. Tylko niektóre wtyczki aktualizowane są na bieżąco.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group