Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Eksport dokumentów do systemu Symfonia Finanse i Księgowość
Autor Wiadomość
KLON 
Klon Bytom

Posty: 6
  Wysłany: 2013-01-16, 23:56   Eksport dokumentów do systemu Symfonia Finanse i Księgowość

Czy ma ktoś doświadczenie w konfiguracji transmisji do Symfonii?
Jakiś czas temu można było eksportować przygotowaną do tego celu opcją w programie ale w nowej wersji Symfonii FK już to nie działa. Nie przechodzą dokumenty KP i KW a pobrane dokumenty sprzedaży przenoszą się tak, że nie można zaznaczyć i zapisać rozrachunków i pomimo ich braku program nie informuje o ich braku pokazując wszystkie wczytane faktury jako poprawne, pomimo braku ww. rozrachunków.
Informatycy z Symfonii twierdzą iż importowanie poprzez opcję Symfonia Sprzedaż Stanowisko 1 jest niezalecane a przede wszystkim należy użyć formatu 3 a Small wysyła w starym formacie i nie działa. Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedź
 
 
 
Dafne 

Posty: 40
Wysłany: 2019-12-13, 10:58   

Odświeżę temat, liczę na pomoc :)
Pracuję w firmie na Small Business

księgowy prowadzi rozrachunek na Symfonia - Mała Księgowość
biedak wpisuje faktury ręcznie do Symfoni kiedy ja już je mam wszystkie wpisane w Smallu :)

w Smallu widzę że mogę eksportować w formatach opisanych jako Symfonia FK.
Ale mając na próbę wersję demo Symfoni Mała Księgowość nijak nie mogę tego zaczytać :(

Jak i czy w ogóle jest możliwy import w Symfoni - Mała Księgowość?? Czy trzeba by kupić pełny program Finanse i Księgowość od Symfoni?
A może jakiś DBF lub wysyłka JPK i odbiór w symfoni ale tego też tam nie widzę.

Może ktoś by się podzielił jakimś pliczkiem z ustawieniami i wzorem na eksport w smallu by import w symfonii się zgrał?

pozdrawiam
 
 
ted 

Pomógł: 24 razy
Posty: 568
Wysłany: 2019-12-27, 20:50   

o takie szczegóły programu mała synfonia to zapytaj producenta programu
Z SB możesz wyeksportować faktury na kilka sposobów ale jak je odebrać to tu trudno będzie o odpowiedź
 
 
Dafne 

Posty: 40
Wysłany: 2019-12-27, 21:53   

ted napisał/a:
o takie szczegóły programu mała synfonia to zapytaj producenta programu
Z SB możesz wyeksportować faktury na kilka sposobów ale jak je odebrać to tu trudno będzie o odpowiedź


Myślałem że SB ma już gotowy export do Symfoni Małej księgowości, bo jeden export do Symfoni FK już ma ale tym nie daję rady nic zrobić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group