Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Dźwięk w bonowniku
Autor Wiadomość
aass13 

Posty: 8
Wysłany: 2020-01-28, 09:37   Dźwięk w bonowniku

Proszę o podpowiedź w sprawie ustawienia dźwięku w drukarce kuchennej firmy Novitus. Wg serwisu Novitus - dźwięk ustawia się w programie wysyłającym dany dźwięk oraz wygląd, treść informacji drukowanej. W moim przypadku sygnał wysyła właśnie Bistro ns POS-ie. Możliwość ustawienia wyglądu wydruku znalazłem. Kod dot. dźwięku jaki trzeba wpisać już mam, ale gdzie MAM WPISAĆ?
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 76 razy
Posty: 1882
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-02-06, 14:10   

A przy jakim wydruku ten dźwięk ma się pojawiać? W konfiguracji drukarek kuchennych każdy rodzaj wydruku ustawia się osobno. Kod dźwięku najlepiej wpisać w stopce, w każdym rodzaju dokumentu, który ma taki dźwięk wydawać, z osobna.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
aass13 

Posty: 8
Wysłany: 2020-02-20, 12:49   

Witam.
Ma się pojawiać po wydrukowaniu zamówienia na kuchni. Obecnie jest standardowy- długi i ciągły. Wg serwisu drukarki kuchennej to dany kod trzeba wpisać w urządzeniu wysyłającym dane zam- ciąg znaków.
Wpisywałem w różnych miejscach- w nagłówku, stopce itd, a sygnał ciągle taki sam.
Mam program do testowania danego sygnału na w/w drukarce, ale to służy tylko do testu (wg serwisu)
Proszę o podpowiedź
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 76 razy
Posty: 1882
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-02-21, 12:58   

aass13 napisał/a:
Witam.
Ma się pojawiać po wydrukowaniu zamówienia na kuchni. Obecnie jest standardowy- długi i ciągły. Wg serwisu drukarki kuchennej to dany kod trzeba wpisać w urządzeniu wysyłającym dane zam- ciąg znaków.
Wpisywałem w różnych miejscach- w nagłówku, stopce itd, a sygnał ciągle taki sam.
Mam program do testowania danego sygnału na w/w drukarce, ale to służy tylko do testu (wg serwisu)
Proszę o podpowiedź

To jest obojętne, czy w nagłówku, czy w stopce. W pierwszym przypadku będzie dźwięk na początku drukowania, w drugim przypadku na końcu drukowania. Proszę wykasować i zobaczyć, czy dźwięk zamilknie. Następnie wpisać jeszcze raz kod sterujący i zobaczyć, czy dźwięk wrócił. Wtedy będziemy mieli pewność, że edytujemy we właściwym miejscu.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
aass13 

Posty: 8
Wysłany: 2020-06-19, 15:28   

Dzięki za podpowiedź - znalazłem miejsce do wpisania danego kodu. Podpowiem innym, iż dany kod dot. dźwięku na bonowniku może być wpisany w środku całego ciągu znaków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group