Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Raport udzielonych rabatów ręcznie na kasie fiskalnej
Autor Wiadomość
Aneta 

Posty: 8
Wysłany: 2020-02-01, 20:39   Raport udzielonych rabatów ręcznie na kasie fiskalnej

Witajcie,
jestem nowym użytkownikiem forum (dzień dobry :) ) poszukuję raportu który pokaże mi towary rabatowane ręcznie na kasie fiskalnej.
Przykład: kończy się termin ważności jogurtu, znajduje się klient który chce zakupić ten jogurt ale oczekuje rabatu powiedzmy 20%, kasjerka godzi się na obniżkę i wprowadza ją ręcznie na kasie (zmiana ceny), jak mogę wyłuskać towary których cena została w ten sposób zmieniona? (mistrzostwem byłaby informacja jakiego rabatu udzieliła % lub kwotowo, a najlepiej i tak i tak:) )
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 76 razy
Posty: 1892
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-02-06, 14:12   

Kasy -> Historia odczytów z kas. Jest tam rubryka pt. odchylenie cen magazyn - kasa. Ale jest to ogólna informacja dla tego towaru. Więcej szczegółów trzeba by szukać na paragonach wczytanych z kas, o ile kasa daje taką możliwość.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Aneta 

Posty: 8
Wysłany: 2020-02-06, 23:31   

Dziękuję za odpowiedź "pogrzebię" trochę, myślałam że da się zrobić raport towarów sprzedanych z ceną inną niż wpisana przy przyjmowaniu towaru.

Zauważyłam wczoraj że odczyty z kas Novitus Next nie wykonują się automatycznie po 31.12.2019, po odczycie ręcznym okazało się że odczyty mają datę 1920, przy czym nie było problemu z datą na paragonie, był upgrade programu w momencie kiedy został nagłośniony ten problem, cała reszt wydaje się być ok, tylko te odczyty są błędne (wartości dziennej sprzedaży są ok)
co mam zrobić w takiej sytuacji?
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 76 razy
Posty: 1892
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-02-07, 14:11   

Aneta napisał/a:
Dziękuję za odpowiedź "pogrzebię" trochę, myślałam że da się zrobić raport towarów sprzedanych z ceną inną niż wpisana przy przyjmowaniu towaru.

Zauważyłam wczoraj że odczyty z kas Novitus Next nie wykonują się automatycznie po 31.12.2019, po odczycie ręcznym okazało się że odczyty mają datę 1920, przy czym nie było problemu z datą na paragonie, był upgrade programu w momencie kiedy został nagłośniony ten problem, cała reszt wydaje się być ok, tylko te odczyty są błędne (wartości dziennej sprzedaży są ok)
co mam zrobić w takiej sytuacji?

Proszę spróbować pobrać program jeszcze raz, bo było sporo różnych drobnych poprawek, które wychodziły w styczniu na bieżąco.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Aneta 

Posty: 8
Wysłany: 2020-02-08, 23:29   

chyba się poprawiło po upgrade :)

mam jeszcze prośbę, potrzebuję raport:

historia odczytów kas -> F4 ->pokazuje towary sprzedane w danym dniu, a ja potrzebuję raport pokazujący tylko wartości ujemne z kolumny 7 "odchylenia cen mag-kasa" w ujęciu miesięcznym
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 76 razy
Posty: 1892
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-02-17, 15:40   

A czy selekcja po tej kolumnie nie wystarczy?
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group