Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowa kolumna
Autor Wiadomość
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2020-10-20, 12:11   Dodatkowa kolumna

Potrzebuję w Wyciągi -> Sprzedaż Wyciąg z dokumentów dodatkową kolumnę, w której będę mógł dowolnie edytować nagłówek, zawartość i szerokość. Jest jakaś możliwość?
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-11-13, 14:16   Re: Dodatkowa kolumna

Piekary napisał/a:
Potrzebuję w Wyciągi -> Sprzedaż Wyciąg z dokumentów dodatkową kolumnę, w której będę mógł dowolnie edytować nagłówek, zawartość i szerokość. Jest jakaś możliwość?

Nagłówek i szerokość można edytować za pomocą wtyczki naglowki:
http://symplex.eu/pliki
natomiast co do zawartości to nie. Trzeba wybrać jakąś kolumnę już istniejącą.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2020-11-14, 08:07   

Tylko że w wyciągach nie ma żadnej kolumny, którą można edytować dowolnie a taka jest mi potrzebna. Nagłówki można zmienić tylko w kilku i to w tak nie potrzebnych jak np. Wartość Brutto, po co mi zmieniać nagłówek takiej kolumny?
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-11-16, 12:56   

Piekary napisał/a:
Tylko że w wyciągach nie ma żadnej kolumny, którą można edytować dowolnie a taka jest mi potrzebna. Nagłówki można zmienić tylko w kilku i to w tak nie potrzebnych jak np. Wartość Brutto, po co mi zmieniać nagłówek takiej kolumny?

Ja dalej nie rozumiem, po co taka kolumna, której Small automatycznie nie wypełnia. Czy to ma być miejsce na jakieś uwagi, notatki? Musielibyśmy to dorobić.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2020-11-17, 11:55   

Mamy swój sposób na akc-ww* i w dodatkowej kolumnie potrzebujemy na wydruku mieć kolumnę z kodem CN-2701. Jakieś może dwa lata do tyłu była taka możliwość tylko nie pamiętam jak to było. Do tej pory w zapisanych układach rubryk (starych) jest taka kolumna, którą utworzyłem właśnie parę lat do tyłu tylko nie mogę użyć starego układu bo brakuje innych kolumn. Po odkryciu wszystkich tej jednej już nie ma.

*Dlaczego nie korzystamy ze zautomatyzowanej funkcji wbudowanej w program?
Bo ta funkcja pojawiła się za późno i mieliśmy już wypracowaną metodę do obsługi akcyzy. Teraz
niestety jest za późno aby szefa przestawić.
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-11-17, 12:46   

Raczej dodajemy rubryki do raportów, a nie zabieramy. Więc jeśli była, to powinna nadal być.
Ale jej nie widzę. Jest za to rubryka uwagi, którą możecie dowolnie wykorzystać i zmienić jej nagłówek i szerokość za pomocą wtyczki nagłówki
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Piekary 

Pomógł: 6 razy
Posty: 136
Wysłany: 2020-11-18, 07:35   

Cytat:
Jest za to rubryka uwagi, którą możecie dowolnie wykorzystać i zmienić jej nagłówek i szerokość za pomocą wtyczki nagłówki


Ale przy wyciągach sprzedaży węgla do pola uwag z automatu wpisuje się powód zwolnienia od akcyzy :-/

Nie można edytować uwag, nagłówek dynamiczny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group