Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Włączanie nasłuchu bez logowania się - czy to możliwe?
Autor Wiadomość
KLON 
Klon Bytom

Posty: 6
Wysłany: 2013-08-16, 17:02   Włączanie nasłuchu bez logowania się - czy to możliwe?

Czy można uruchomić nasłuch na serwerze tak, by uruchamiał się automatycznie jeszcze zanim wpisze się login i hasło. Chciałem uruchomić nasłuch jako nową usługę systemową ale poległem. Serwer pracuje 24h i czasem zdarzy się zanik napięcia. UPS zamknie system i po pojawieniu się napięcia serwer ponownie się uruchomi - tylko nikt nie wpisze loginu i hasła tak, by mógł się nasłuch uruchomić z autostartu. Jeżeli można by było ominąć logowanie nie było by tematu...
 
 
 
bastizg 

Pomógł: 31 razy
Posty: 225
Wysłany: 2013-08-16, 18:35   Re: Włączanie nasłuchu bez logowania się - czy to możliwe?

KLON napisał/a:
Czy można uruchomić nasłuch na serwerze tak, by uruchamiał się automatycznie jeszcze zanim wpisze się login i hasło. Chciałem uruchomić nasłuch jako nową usługę systemową ale poległem. Serwer pracuje 24h i czasem zdarzy się zanik napięcia. UPS zamknie system i po pojawieniu się napięcia serwer ponownie się uruchomi - tylko nikt nie wpisze loginu i hasła tak, by mógł się nasłuch uruchomić z autostartu. Jeżeli można by było ominąć logowanie nie było by tematu...


a na czy polega to "polegnięcie" ? jedynym sposobem jest chyba uruchomienie terminala jako usługi systemowej.
 
 
 
Wojtek 

Pomógł: 7 razy
Posty: 90
Wysłany: 2013-08-19, 09:24   Re: Włączanie nasłuchu bez logowania się - czy to możliwe?

KLON napisał/a:
Czy można uruchomić nasłuch na serwerze tak, by uruchamiał się automatycznie jeszcze zanim wpisze się login i hasło...


Można. Odpowiedź znajduje się w pomocy Konfiguracja serwera/Test serwera/Uruchamianie nasłuchu w trybie usługi w aktualnych wersjach "Zdalnego dostępu do Small Businessu"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group