Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Karty limitowe, samodzielne stanowisko POS ekran dotykowy
Autor Wiadomość
Pawilon Handlowy 


Pomógł: 9 razy
Posty: 380
Wysłany: 2017-12-29, 21:25   Karty limitowe, samodzielne stanowisko POS ekran dotykowy

No aż głupio pisać, ale przestało mi coś ważnego działać w programie.

Samodzielne stanowisko POS ekran dotykowy.
Konfiguracja drukarki Elzab Mera Te czy jest w trybie online czy ofline nic nie zmienia.

W obecnej wersji programu z 17-12-2017r 9105 ustawienia kart limitowych na serwerze nic nie dają, bo na samodzielnych stanowiskach POS ekran dotykowy to już nie działa. Nie działają ustalone limity na serwerze. Wcześniej mi to działało.

Pracownicy ustalili sobie jakiś limit na swoich kartach.
Ustalone było, że użyć kary można tylko raz dziennie, ze względu na to, że po użyciu karty nie trzeba od nowa wysyłać i odbierać konkretnych danych z serwera.

Miałem tak, że jak pracownik ustalił sobie limit na karcie limitowej np.3000 punktów, to przekroczenie tego limitu przy samodzielnym stanowisku POS było nie możliwe, bo wyskakiwał kasjerce stosowny komunikat na ekranie, że za mała jest ilość punktów na karcie żeby zrealizować ten paragon.

Teraz jest tak, że ustalenie limitu punktów na serwerze niema sensu.
Widzę na serwerze w w promocjach => kartach rabatowych same czerwone minusy w punktacji kart.
Mało tego, wczorajszy minus na jednej z kart, dzisiaj jest dużo większy. Nie ma żadnej blokady karty limitowej.

Czy coś się pozmieniało w opcjach programu?
Czekam na wersję 9132 z dopisaną opcją zapisu anulowanych paragonów na drukarkach fiskalnych w trybie ofline.
Czy w tej wersji 9132 będzie już ten limit kart limitowych poprawiony?
Obecnie mam wersję 9105.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2018-01-06, 11:11 ]
Witam wersja programu z 06-01-2018 9155
Samodzielne stanowisko POS ekran dotykowy.


TABELE => PROMOCJE, KARTY I CENNIKI => KARTY RABATOWE I LOJALNOŚCIOWE => F5 (konfiguracja karty rabatowej), rodzaj karty limitowa
zakładka F5 Opcje jest nieaktywna
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-01-08, 08:56   

Proszę sprawdzić, czy pomoże przestawienie na posie opcji: Miesiące->Instalacja konfiguracja->Dostęp do serwera->Ustawienia opcji wystaw pobierz z serwera.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group