Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
rozmiarówka przy tworzeniu nowych towarów w magazynie
Autor Wiadomość
advac 

Posty: 2
Wysłany: 2017-04-12, 14:06   rozmiarówka przy tworzeniu nowych towarów w magazynie

Witam
w jaki sposób wykorzystać moduł rozmiarówki przy tworzeniu nowego towaru w magazynie? Chiałbym mieć możliwość tworzenia rozmiarówek z automatu przy tworzeniu nowej pozycji (nie w momencie zaciągania z faktury) a nie mogę skorzystać w tym momencie z tej opcji ponieważ towar do programu przyjmuje za pomocą zamiany towaru w towar i przy tej zamianie mam tylko indeks VAT.
 
 
slawek 

Pomógł: 14 razy
Posty: 275
Wysłany: 2017-04-14, 09:44   

Można tworzyć nowe pozycje w magazynie za pomocą narzędzia 'Rozmiarówka'. W magazynie 'F5 Przegląd' i potem 'F3 Nowy towar'.
Dokładny opis tutaj: http://symplex.eu/?q=node/169
Jakby były problemy proszę o kontakt telefoniczny

Pozdrawiam Sławek
 
 
onejl 

Posty: 57
Wysłany: 2020-11-02, 12:42   

Zaczynam korzystać z modułu rozmiarówka.
Wykorzystuję moduł do obuwia. Mam zdefiniowaną dodatkową cechę R-Rozmiar (skrót R). Jako klucz mam oczywiście !R ale rozmiar jest dopisywany tylko do symbolu. Czy jest możliwość, aby moduł automatycznie dopisywał rozmiar również w nazwie?
 
 
slawek 

Pomógł: 14 razy
Posty: 275
Wysłany: 2020-11-02, 13:40   

Miesiące->Instalacja, konfiguracja->Definiowane->Dodatkowe cechy towaru->F4 Konfiguracja->Dopisuj zawartość pola 'symbol' do nazwy towaru.
 
 
onejl 

Posty: 57
Wysłany: 2020-11-12, 11:30   

Podczas dodawania ilości poszczególnych cech w oknie "Dodatkowe cechy towaru" wyświetla się kolumna "skrót" zamiast "Nazwa". Czy można to jakoś zmienić? Przykładowo chcę, aby zamiast rozmiaru XXL był zapisany w symbolu tylko jakiś numer np. 06, ale niestety podczas wprowadzania towarów nie mogę podejrzeć jakiemu rozmiarowi przyporządkowany jest numer 06.

Screen:
https://ibb.co/h1qNVdz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group