Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd w programie, po aktualizacji do wersji: sb9465
Autor Wiadomość
redbek 

Posty: 109
  Wysłany: 2018-04-21, 14:25   Błąd w programie, po aktualizacji do wersji: sb9465

Błąd pojawił się dopiero po aktualizacji, nigdy wcześniej nie wyskakiwał.
Wyskakuje, dość często. Potrafi nawet wywalić z uruchomionego POS'a. Dopiero, po uruchomieniu komputera znika na jakiś czas.
Dodatkowo przy kliknięciu"odśwież towary" na pasku przycisków od razu wyrzuca taki sam błąd.
 
 
Pawilon Handlowy 


Pomógł: 9 razy
Posty: 380
Wysłany: 2018-04-24, 17:20   

Czy ten błąd został już poprawiony?

Bo nie wiem, czy można już pobierać tę aktualizację.
 
 
redbek 

Posty: 109
Wysłany: 2018-04-27, 17:07   

Po aktualizacji do wersji sb9469 jest lepiej, ale dalej wyskakuje ten błąd.

[ Dodano: 2018-05-03, 22:01 ]
Witam,
Po aktualizacji do sb9485.
Wyskakują kolejne błedy w takich momentach:
1. POS - > Konfiguracja -> Przyciski -> Skopiuj przyciski towarowe z serwera POS ;
Po kliknięciu w ten przycisk miałem taki błąd:

następnie tylko dochodziło do 41% i mogłem tylko zamknąć okno.

Potem w magazynie POSa nie miałem żadnych towarów, dopiero po ponownym uruchomieniu komputera wszystko wróciło do normy.
2. Podczas odświeżania towarów miałem po raz kolejny taki błąd i ten jest najgorszy, ponieważ dopiero po ponowna instalacja programu pozwoliła włączyć POS, a tak cały czas podczas próby uruchomienia programu miałem taki błąd.

 
 
kortez55 

Pomógł: 1 raz
Posty: 31
Wysłany: 2018-05-04, 11:28   

Mam aktualizację 9483 ale tego błędu nie mam. POS- funkcjonują bez problemów
 
 
redbek 

Posty: 109
Wysłany: 2018-05-04, 12:07   

No to jest dziwne, bo na tym komputerze poza POS'em nic nie ma, a nigdy wcześniej nie miałem takich błędów dopiero od aktualizacji 9465.

[ Dodano: 2018-05-05, 13:13 ]
Witam,

Teraz w momencie odświeżenia towarów wyskoczył mi ponownie błąd, ale tym razem całkowicie przestała mi działać wersja, sb9485. Nawet ponowna instalacja, czy wyłączenie trybu graficznego przez Pana Piotra nie poskutkowało, jak również inne czynności które wykonywałem do tej pory aby wzbudzić program nie przyniosły rezultatu.
Pan Piotr próbował również zdalnie rozwiązać problem, ale i to nie poskutkowało.
Dopiero wrócenie do wcześniejszej wersji programu nr 9461 z dnia 2018-04-19 za radą Pana Piotra, przyniosło poprawne uruchomienie programu.
Z tego co zostało ustalone, program wiesza się na uaktualnieniu magazynu, wtedy wyrzuca błąd.


W celach testowych podczas uruchomienia programu, gdy program pyta:
Czy ostatnia sesja zakończyła się awarią? po wyborze "nie" wyskakuje taki komunikat:


Dla celów testowych wyłączyłem również Antywirusa Bitdefender Total Security.
Pozdrawiam.
 
 
Pawilon Handlowy 


Pomógł: 9 razy
Posty: 380
Wysłany: 2018-05-10, 08:27   

Czy to już działa poprawnie?
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-05-10, 09:19   

Ostatnie zmiany wprowadzone przez p. Wojtka powodują takie problemy u niektórych klientów, sprawdzę, co się dzieje w temacie. Jeśli panowie o aktualizacji nadal macie takie problemy, to skontaktujcie się dziś proszę telefonicznie z p. Wojtkiem Graczem.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Wojtek 

Pomógł: 7 razy
Posty: 90
Wysłany: 2018-05-10, 10:21   

Gdy odpowiadamy, że poprzednia sesja NIE zakończyła się awarią, to oznacza powtórne uruchomienie jednostanowiskowej wersji Smalla (tzn. program już wcześniej został uruchomiony). Na tę odpowiedź programowi pozostaje jedynie się zakończyć. Czyni to pokazując wyjście awaryjne 27.
 
 
redbek 

Posty: 109
Wysłany: 2018-05-17, 19:45   

Witam,
Po aktualizacji do wersji sb9513, wszystko póki co wróciło do normy. Program normalnie się uruchamia, błąd nie wyskakuje.
Tylko, nie wiem w jakim celu podczas ładowania. Muszę nacisnąć na sam koniec kontynuuj.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2018-05-23, 17:39 ]
Zaktualizowałem do wersji 9521. Przy próbie przełączania na POSie miedzy dokumentami (paragonami), pojawił się ponownie błąd.
 
 
Pawilon Handlowy 


Pomógł: 9 razy
Posty: 380
Wysłany: 2018-05-23, 19:36   

Czyli to jeszcze nie jest to o co chodzi.
 
 
Wojtek 

Pomógł: 7 razy
Posty: 90
Wysłany: 2018-05-24, 12:58   

redbek napisał/a:
Zaktualizowałem do wersji 9521. Przy próbie przełączania na POSie miedzy dokumentami (paragonami), pojawił się ponownie błąd.


Proszę o opis powstania błędu, gdyż nie mogę go wywołać.
 
 
redbek 

Posty: 109
Wysłany: 2018-05-25, 21:54   

Witam,
Chciałbym, móc lepiej opisać jak wywołać ten błąd. Zdarzył mi się on tylko raz od czasu aktualizacji. Jeszcze nie wiem w jaki sposób go wywołać, wiem że wystąpił podczas przełączania dokumentów (paragonów), za pomocą opcji w lewym dolnym rogu.
Jak tylko uda mi się, ustalić jak go wywołać na pewno napiszę.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group