Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd w cenniku PK
Autor Wiadomość
PW BOROWSKI 

Posty: 7
Wysłany: 2010-03-09, 07:33   Błąd w cenniku PK

Mam wersję programu z dn 05.03.10 niestety po pobraniu cennika od kontr."Tradis" (komunikacja z dostawcami-bpk-cennik PK) po wejściu do cennika przez F6 program nie przyjmuje wstawianych ilości zamawianego towaru ,mogłem to zrobić tylko w tabeli wcześniejszej ale to bardzo utrudniło pracę ,na szczęście zamówienie było krótkie.Do cennika jedna uwaga w momencie wejścia do tabeli przez F6 - towary które zidentyfikowano w magaz.-lista tow.zident.-po prawej str.tabeli jest-zamówić pod spodem ilość ,cena brutto..ta cena brutto jest błędem gdyż nie daje możliwości wyboru ceny ,aponieważ większość firm stosuje cenniki w cenach netto to to zmusz do ciągłego przeliczania cen lub innych ekwilibrystyk ,dajcie możliwość wyboru poprzez umieszczenie opcji z ceną netto i brutto . Sprawa na początku jest super pilna gdyż nie mogę wykonać zamówienia.Dziękuję.
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-09, 08:36   

Przyznam, że się trochę pogubiłem. Co to jest cennik PK, co ma do tego kontrahent Tradis - czy inny kontrahent zachowuje się dobrze? Przypuszczam, że ma Pan włączoną opcję, w której rezerwacje nie są uwzględniane w magazynie.
 
 
 
grzesiek 


Pomógł: 21 razy
Posty: 396
Wysłany: 2010-07-14, 11:35   

Problem był tymczasowy, i został poprawiony po ok. dwóch tygodniach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group