Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
Soleo i praca on-line
Autor Wiadomość
bgronski 

Pomógł: 6 razy
Posty: 139
Wysłany: 2010-03-12, 19:06   Soleo i praca on-line

Witam
Na czym polega współpraca on-line programu z kasą soleo ? , uruchomiłem to u klienta (po raz pierwszy , a czeka mnie jeszcze w najbliższym czasie ze dwie takie instalacje ) mam odznaczone żeby odpisywał z magazynu i program co 1/2 h odczytuje z kasy paragony z zawartością pojawiają się paragony w spisie paragonów ale w kartotekach towarów nie są one odpisane i nie pojawiają się o nich wpisy , w konfiguracji on-line mam odznaczone Transmisja on-line aktywna , odczyt danych o sprzedaży , wysłanie danych do kasy , odczyt paragonów ze spisu paragonów
Pytanie brzmi czy oprócz tego że program ściąga paragony jest potrzeba osobno wykonanie opcji - odczyt sprzedaży ? czy odpisanie ich z magazynu jest wykonywane inną funkcją , jeżeli tak to jaką ? czy w programie jest jeszcze jakiś znacznik który pominąłem ?( jak wejde w spis paragonów - i dam odpisz paragony to też nie ma efektu )
_________________
całe życie z wariatami
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-15, 12:39   Re: Soleo i praca on-line

bgronski napisał/a:
Witam
w konfiguracji on-line mam odznaczone Transmisja on-line aktywna , odczyt danych o sprzedaży , wysłanie danych do kasy , odczyt paragonów ze spisu paragonów

Nie zaznaczył Pan opcji "odpisanie sprzedaży z magazynu", więc sprzedaż się nie odpisuje.

Paragony z kas są tylko w celach informacyjnych. Nie można ich odpisać i nie są pobierane do księgowości.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group