Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
zamówienie po rotacji- informacja o artykułach w promocji
Autor Wiadomość
gibcio 

Posty: 29
Wysłany: 2023-08-17, 17:02   zamówienie po rotacji- informacja o artykułach w promocji

Witam
czy jest jakaś opcja oznaczania artykułów w promocji w panelu tworzenie zamówienia na podstawie rotacji?
jest kolumna opcje, ale nie wiem czy jest ona tożsama z kolumną opcje, która jest w magazynie, a jeśli jeśli jest to nie pokazuje wszystkich danych, ponieważ parametr 6 sprzedaż w całości jest widoczny, ale parametr A- cena ustalona cennikiem promocyjnym już nie jest widoczny.
wgrałem też cennik obcy i przypisałem dostawcę ale też nie wyświetla się żadna podpowiedź np. w kolumnie najniższe ceny.
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2023-09-15, 09:07   

Kolumna opcje powinna być taka sama, jak w magazynie, a więc jeżeli korzystamy z cennika promocyjnego, to powinna być literka A. Jeżeli korzystamy z cennika specjalnego, to obecnie nie ma w tworzeniu zamówień informacji na ten temat. Jeżeli jest to potrzebne, to możemy to dorobić. Najlepiej kontaktować się w tej sprawie z Grzegorzem, bo on zajmuje się tą opcją. Może sobie wpisać na listę zadań zajęcie się tym tematem.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group