Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
CPT800x (inwentaryzator 3 pełna wersja) wiele dokumentó
Autor Wiadomość
tAboon 

Posty: 39
  Wysłany: 2011-11-02, 22:32   CPT800x (inwentaryzator 3 pełna wersja) wiele dokumentó

Witam

W jaki sposób należy skonfigurować Small'a i kolektor CPT 800X z softem Inwentaryzator 3 pełna wersja aby móc przy odczycie wybierać dowolny dokument stworzony w kolektorze?
 
 
grzesiek 


Pomógł: 21 razy
Posty: 396
Wysłany: 2011-11-03, 08:47   

Z tego co pamiętam (ten inwent. miałem w rękach ostatnio jakieś 1.5 roku temu) to wystarczy wybrać w Small'u typ inwent.: CipherLab 800x Novitus INWENTARYZ. (w.3.00 pełna) i zostawić domyślne parametry odczytu. Na kolektorze zrobić wysyłkę dokumentów (nie towarów) i Small powinien pokazać dokumenty z kolektora do wyboru (jeśli mają wpisane numery).
Jeśli chce się wysłać jeden konkretny dok. to w Small'u nic się nie zmienia tylko w kolektorze trzeba wejść do tego dokumentu i wcisnąć, bodajże, kombinację FN+3.
 
 
tAboon 

Posty: 39
Wysłany: 2011-11-05, 15:50   

Wykonanie odczytu poprzez wysłanie jednego konkretnego dokumentu (będąc w dokumencie FN+6) wykonuje się prawidłowo, jednak należały w konfiguracji dokumentów wyjsciowych w kolektorze zmienić konfigurację zgodnie z konfiguracja odczytu w Smallu.
Jednak odczyt wszystkich dokumentów nie przebiega prawidłowo. Każdy towar odczytuje jako nowy dokument, który w Smallu po pobraniu jest pusty (bez towarów).
 
 
grzesiek 


Pomógł: 21 razy
Posty: 396
Wysłany: 2011-11-07, 08:17   

Niestety w takiej sytuacji jestem w stanie pomóc tylko telefonicznie (nie mam teraz takiego urządzenia). Jeśli uda nam się coś ustalić opiszemy to na forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group